Hakkımızda

Ekip Akademi, eğitmen kadrosu ile 20 yıllık motosiklet uluslararası eğitim birikimini arkasına almış, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ve Türkiye Motosiklet Federasyonuna (TMF) bağlı bu konuda yetklendirilmiş gerçek bir motosiklet güvenli ve ileri sürüş akademisidir.

IMG_6926.JPG

Neden Ekip Akademi?

İnsanların güvenli sürüş davranışlarını geliştirmeyi, sürücülerin güvenliğe odaklanan yaşam tarzını seçmelerini arzulamaktayız. Güvenli sürüş yapmak ve sağ kalmak için TMF’ye bağlı usta eğitmenler eşliğinde MEB’e bağlı bir eğitim programı uygulamaktayız. Niyetimiz, sürücülerin trafikte bir sistem içerisinde doğru bir planlama ile risk almadan sürüşlerin gerçekleştirmelerin sağlamaktır. Sürüş sırasında tehlike oluşturan bütün faktörlerin giderilmesinin kaza risklerin minimuma indireceğine bireysel sürücüler veya şirketlerin insan kaynaklarını koruyacağına, sigorta sorumluluk riskin düşüreceğine ve dolaylı can ve iş kayıplarını en aza indreceğine inanıyoruz.

Ekip Akademi olarak genel misyonumuz, yüksek kalitede hizmet sunmak İşyerinde, evde ve yolda emniyetli ortamı oluşturmak; sürücülere kişisel ve kurumsal hedeflerini karşılamak için güvenlik temelli davranış sağlamak; faaliyet alanımıza giren sürücü ve kurumların gereksinimlerin karşılamak üzere eğitim, danışmanlık ve hizmet organizasyonu tasarlamak, geliştirmek ve oluşturmaktır.

Ekip'le Tanışın!

t-c-milli-egitim-bakanligi-logo.png
688_tmf_zemin.jpg
indir.png
5s-logo-jpeg-s-n-r_1.jpg
ekip%20s%C3%BCr%C3%BCc%C3%BC%20kursu%20y

Eğitim Mah. Adım Sk. 10/18 Orjin İş Merkezi No.28 Hasanpaşa Kadiköy

0216 771 71 81

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram
Ekip akademi güvenli sürüş eğitimi logo.
Kimiz?
Kayıt

Hakkımızda:

E
kip Akademi, eğitmen kadrosu ile 20 yıllık motosiklet uluslararası eğitim birikimini arkasına almış, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ve Türkiye Motosiklet Federasyonuna (TMF) bağlı bu konuda yetklendirilmiş gerçek bir motosiklet güvenli ve ileri sürüş akademisidir.

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

0216 771 71 81