top of page
PB200094.JPG
meb-2019-logo-DA0DCBBD3F-seeklogo.com.png
TMF_Logo.png
rospa logo-1.png

NEDEN EKİP AKADEMİ?

Ekip Akademi; kendisine ait 4000 m²’lik trafiğe kapalı alanda güvenli eğitim vermektedir.

 

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ve Türkiye Motosiklet Federasyonu’na (TMF) bağlı ve bu konuda yetkilendirilmiş bir eğitim kurumu olarak, gerek müfredatı gerek eğitim sonrası MEB onaylı sertifikasyonları ile gerçek bir güvenli ve ileri sürüş motosiklet akademisidir.

 

Ekip Akademi; TMF onaylı akreditasyonlara sahip eğitmen kadrosu ve 20 yıllık uluslararası eğitim birikimi ile Türkiye'de RoSPA akreditasyonunu sağlayan tek gerçek temsilcidir.

 

Amacımız;

Eğitimlerimize katılan bireylerin güvenli sürüş davranışlarını geliştirmeyi ve sürücülerin güvenliğe odaklanan yaşam tarzını seçmelerini arzulamaktayız. Güvenli sürüş yapmak ve sağ kalmak için TMF’ye bağlı usta eğitmenler eşliğinde MEB onaylı bir eğitim programı uygulamaktayız. Amacımız, sürücülerin trafikte bir sistem içerisinde, doğru bir planlamayla ve risk almadan sürüşlerini gerçekleştirmelerine katkı sağlamaktır. Verdiğimiz eğitimler sayesinde, sürüş sırasında tehlike oluşturan tüm faktörlerin önceden gözlemlenip giderilmesinin olası kaza risklerini minimuma indireceğine, bireysel sürücüleri veya şirketlerin motosiklet kullanımı yaygın iş alanlarına göre insan kaynaklarını koruyacağına, sigorta sorumluluk riskinin azaltılacağına ve dolaylı can ve iş kayıplarını en aza indirilebileceğine inanıyoruz.

Misyonumuz;

Yüksek kalitede hizmet sunmak; iş yerinde, evde ve yolda emniyetli bir ortam oluşturmak; kişisel ve kurumsal hedeflerini karşılayabilmeleri için sürücülere güvenlik temelli sürüş alışkanlığı kazandırmaktır. Faaliyet alanımıza giren sürücü ve kurumların gereksinimlerini karşılamak üzere eğitim, danışmanlık ve hizmet organizasyonu tasarlamak, geliştirmek ve oluşturmak temel misyonumuzdur.

bottom of page